Australian Open

Je li ovo najbolji poen Australian Opena? Pogledajte kako su teniseri razmijenili 51 udarac

Alexander Zverev i Daniil Medvedev drugi su polufinalni par ovogodišnjeg Australian Opena. Pobjednik tog meča igrat će protiv Jannika Sinnera za naslov na prvom Grand Slam teniskom turniru. Zverev je krenuo bolje, osvojio prva dva seta, Medvedev se vratio u trećem i trenutno se vodi borba za mjesto u finalu.

Sjajan meč između šestog i trećeg nositelja gleda publika na tribinama, a nerijetko i ustane sa svojih stolaca da bi im zapljeskala. Takav je bio slučaj nakon poena koji je osvojio Zverev na svoj servis kod 6:5 u prvom setu. Osvojio ga je nakon duge izmjene udaraca izlaskom na mrežu. Teniseri su lopticu udarili 51 put.