Kataklizma za Manchester United u Andaluziji, Sevilla ide dalje. Prošli i Leverkusen i Juventus

Manchester United je eliminisan u četvrtfinalu Evropske lige, pošto je večeras sa 3:0 razbijen u Andaluziji od Seville.

Tako je španski tim prošao dalje sa ukupnih 5:2, a tragičar Crvenih đavola opet je bio Harry Maguire.

Kapiten tima s Old Trafforda poklonio je večeras vodeći gol Sevilli, pošto je u 7. minuti dodao jednu loptu u noge igrača domaćih, a to je En Nesyri iskoristio i pogodio za 1:0.

Na 2:0 je povisio Bade u drugoj minuti nastavka i nije bilo povratka za tim Erika Ten Haga. Pobjedu Seville ovjerio je En-Nesyri golom devet minuta prije kraja. Postavio je konačnih 3:0.

U polufinale Evropske lige je prošao i Bayer Leverkusen, koji je u Belgiji sa 4:1 deklasirao domaći Royale Union St. Gilloise, te ga je izbacio s ukupnih 5:2.

Juventus je u Portugalu uspio odbraniti minimalnu prednost koju je stekao u Torinu. Večeras je bilo 1:1 i Stara dama s ukupnih 2:1 ide u polufinale.

Večeras su strijelci bili Rabiot i Edwards.

Još uvijek traje meč Rome i Feyenoorda, pošto se na Olimpicu igraju produžeci nakon što je Vučica u regularnom vremenu slavila s 2:1 i nadoknadila minimalan zaostatak iz Roterdama.

Junak Rome je Paulo Dybala, koji je u 89. minuti postigao velemajstorski gol za 2:1…