Messijevo remek djelo na Jamajci: Pogledajte kako je Argentinac postigao dvije golčine za tri minute

Lionel Messi postigao je dva krasna gola, a Argentina pobjedom 3:0 protiv Jamajke u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo produžila svoj niz utakmica bez poraza na 35. Julian Alvarez doveo je Argentinu u vodstvo u 13. minuti, a sve zaokružio Messi golovima iz 86. i 89. minute. U igru je ušao u 56. uz ovacije stadiona u Harrisonu.

Za mnoge najbolji nogometaš svih vremena prvi je gol postigao udarcem s 20-ak metara nakon akcije s Giovanijem Lo Celsom, a onda tri minute kasnije, nakon što je prekršaj na njemu napravio Adrian Mariappa, pogodio iz slobodnog udarca.

Utakmica je igrana na Red Bull Areni pred oko 25.000 gledatelja koji su uglavnom bodrili Argentinu, stvorivši joj tako dojam domaće utakmice. Posebno se skandiralo Messiju čiji učinak sad iznosi 90 golova i 51 asistencije u 164 odigrane utakmice za reprezentaciju.

Otkako je 2. jula 2019. poražena od Brazila u utakmici Copa Americe, Argentina je odigrala 35 utakmica. U njima je ostvarila 25 pobjeda, uključujući i jednu nakon jedanaesteraca, i 10 remija.