VIDEO Za sve krivi Brazilci. Piksi Stojković izgubio nerve, u bijesu bacio i sako i flašicu

Piksi Stojković baš je bio ljut. Srbija nije odigrala onako kako se očekivalo.

Reprezentativci Srbije otvorili su nastup na Svjetskom prvenstvu u fudbalu porazom od Brazila (0:2). Iako su "Karioke" bili favoriti, u susjednoj državi očekivali su mnogo više od "Orlova" na stadionu u katarskom Lusailu.

Fudbaleri Srbije primili su dva gola u drugom poluvremenu meča protiv Brazila. Oba puta ih je rastužio Richarlison, navodi Nova.

Brazil je prvi gol postigao u 62. minuti. Drugi devet minuta kasnije. Selektor „Orlova“ Dragan Piksi Stojković bio je veoma bijesan nakon drugog primljenog gola.

U prilog tome najbolje govori snimak koji se nalazi ispod teksta.

Na njemu se vidi Piksi kako bjesni. U u naletu emocija bacio je i sako sa sebe i flašicu vode koju je imao u ruci.

Srbija je tokom čitavog meča bila u podređenoj poziciji. Brazil pokazao da je trenutno bolja ekipa.