Messi imao pune ruke posla nakon debija: Ovakve scene još nisu viđene

Paris Saint-Germain je večeras savladao Reims rezultatom 2:0 u utakmici četvrtog kola Ligue 1, a navijači Parižana su konačno dočekali debi najvećeg pojačanja u historiji kluba – Lionela Messija.

PSG-u je pobjedu donio Kylian Mbappe. Francuz se povezuje sa prelaskom u Real Madrid, a na iznenađenje mnogih Mauricio Pochettino ga je uvrstio u početni sastav. Mbappe je pogodio u 16. i 64. minuti, a domaćima je poništen gol Marshalla Munetsija u 51. minuti zbog ofsajda.

Messi je debi upisao u 66. minuti kada je ušao s klupe umjesto svog velikog prijatelja Neymara. Nakon drugog gola Mbappea Parižani nisu napravili ništa konkretno, tako da se do kraja susreta rezultat nije mijenjao i gosti su upisali tri boda.

Nakon utakmice viđena je zanimljiva situacija.

Igrači Reimsa poredali su se jedan za drugim da slikaju svoju djecu sa Messijem, koji je ispoštovao svakog od njih.