Liga prvaka

Zvezda se u zadnji čas izvukla u Beogradu, PSG razbijen u Newcastleu, Barcelona slavila u Portu

Šest utakmica Lige šampiona odigrano je večeras u terminu od 21 sat. Težak poraz upisao je PSG na St. James Parku, Zvezda je jedva izvukla bod protiv Young Boysa, a Barcelona je slavila u gostima kod Porta.

Newcastle je razbio PSG u svim segmentima nogometne igre i potpuno zasluženo pobijedio s visokih 4:1. Strijelci su bili Almiron, Burn, Longstaff i Schar. Jedini gol za goste postigao je Hernandez.

Zvezda je u Beogradu vodila golom Ndiayjea, ali u nastavku meča Young Boys preko Ugrinica i Ittena okreće rezultat da bi bod domaćinu donio Bukari u 88. minuti.

Pobjedu je upisala i Barcelona na Dragau protiv Porta 1:0 golom Torresa, dok je siguran kod Leippziga bio Manchester City koji je slavio 3:1.

Pobjedu je upisao i Lazio u gostima kod Celtica (2:1), dok su Dortmund i Milan odigrali meč bez golova.

Podjetimo, u terminu od 18.45 fantastične utakmice odigrali su Atletico Madrid i Feyenoord, odnosno Antwerp i Šahtar. Atletico i Šahtar su nakon preokreta pobijedili 3:2.